OSOBNÍ KAMERY

Domů - AXON - Osobní kamery

ČÍSLO 1 MEZI POLICEJNÍMI OSOBNÍMI KAMERAMI

AXON KAMERY MAJÍ SILNÉ POSTAVENÍ PŘI VYMÁHÁNÍ PRÁVA

 


AXON BODY 2

JEdnoduchý, vše v jednom

AXON FLEX 2

Adaptivní, kamera z pohledu uživatele

 
 

 

AXON FLEET 2

Nejmodernější kamerový systém a mnohem více

 

 

PŘIPOJTE SE DO NAŠICH ŘAD

AXON JE VOLBA VELKÝCH MĚST

Los Angeles, Cleveland, Charlotte-Mecklenburg, Fort Worth. 95% významných sborů vybralo osobní kamery AXON, které jim pomohou řešit některé z nejtíživějších problémů. Naši platformu přijalo i několik tisíc malých a středně velkých sborů. Prožíváme kritické časy v oblasti vymáhání práva a není nikoho, kdo by bral tuto problematiku vážněji než my. Poučili jsme se při zavádění více jak 200.000 AXON kamer do služeb bezpečnostních sborů a budeme i nadále řešit ty nejnáročnější technologické výzvy, včetně těch Vašich.

 

SLEDUJTE POKLES STÍŽNOSTÍ

ŠETŘÍ BOLESTI VAŠÍ HLAVY

Jsou-li zákroky zaznamenány, pravda zvítězí. A když jsou videa okamžitě k dispozici pro přezkoumání zásahu, smyšlená obvinění jsou umlčena. AXON kamery zapříčinily ve městě Rialto v Kalifornii (USA) pokles počtu stížností proti policistům o 87,5% a policie v Pittsburghu v Pensylvánii (USA) hlásila úbytek stížností o 74%. Tato technologie přispívá k masivním úsporám bezpečnostních sborů po celém světě tím, že brání zbytečným vyšetřováním a soudním sporům. Stojí-li obraz za tisíc slov, video je pak k nezaplacení.

 

POZORUJTE POKLES INCIDENTŮ S UŽITÍM SÍLY

VAŠI POLICISTÉ A VAŠE KOMUNITA BUDOU BEZPEČNĚJŠÍ

Axon Enterprise, Inc. je na misi, aby se svět stal bezpečnějším místem, s výzvou, kterou Axon Network denně naplňuje. 10měsíční studie využití AXON kamer na policejním oddělení v Mesa v Arizoně (USA) měla za následek pokles stížností na užití policejní síly o 75%. Policejní oddělení v San Diegu v Kalifornii (USA) zjistila podobný výsledek: po 14měsíční studii se snížilo použití síly u incidentů o 47%. Lidé na obou stranách policejního odznaku zůstali v bezpečí, když se očekávala jejich odpovědnost.

Vybavování osobními kamerami i nadále nabírá na rychlosti díky poptávce veřejnosti po větší transparentnosti zákroků jejich bezpečnostních složek. I když jsou tyto kamery důležitým krokem pro uvědomění si odpovědnosti, je to pouze špička ledovce. Pokud se stanete partnerem Axon Enterprise, Inc., budete zapojeni do platformy propojených produktů a služeb. Je to end-to-end řešení pro zachycení a ochranu pravdy, postavené speciálně pro bezpečnostní složky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POJĎTE S TĚMI NEJLEPŠÍMI

 

MINIMALIZUJEME RIZIKO

NÁŠ TÝM UŽ VIDĚL TOLIK, ŽE MŮŽEME PODPOŘIT I TY NEJNÁROČNĚJŠÍ IMPLEMENTACE

Kamery dosáhly bodu zlomu v poslední době, ale náš tým pracuje na implementacích již déle než 7 let. Pomohli jsme vybavit 600 policistů v San Diegu při řešení komplexních otázek infrastruktury. Pomohli jsme jednotce o šesti mužích v Ashlandu v Missouri (USA) zajistit vybavení a funkčnost za méně než jeden den. Velkou výzvou bylo dodání 17.500 osobních policejních kamer pro londýnskou MPS (Metropolitan Police Service), která má v plánu nasadit do služby celkem 22.000 osobních policejních kamer značky AXON. Neexistuje žádný scénář, který nejsme připraveni podpořit, což znamená, že Vaše investice okamžitě pomáhají a nemusíte se bát, že se promarní.

 

MAXIMALIZUJEME VAŠE ÚSPORY

NAŠE ŘEŠENÍ JE KOMPLEXNÍ, VČETNĚ ÚČINNÝCH PRACOVNÍCH POSTUPŮ

Policejní orgány mohou významně těžit z kamer a z jejich vzniklých video-důkazů, ale to pouze v případě, že je snadno začlení do svých běžných každodenních činností. Naši platformu je možné integrovat do všech běžných procesů, které navíc nijak nekomplikuje. Záběry se stahují automaticky, zatímco se kamera nabíjí, a tak data mohou být rychle sdíleny prostřednictvím odkazu v síti. Ušetříte hodiny manuálního nastavování, a protože náš digitální systém správy důkazů je založený na bázi cloudového úložiště, Vaše agentura může naši technologii přijmout okamžitě, aniž by jste museli věnovat jedinou hodinu zaměstnance k budování nové infrastruktury.

 

JSME SÁZKA NA JISTOTU

PARTNERSTVÍ S NÁMI ZARUČUJE DOBROU INVESTICI A NEUSTÁLÉ INOVACE

Jsme vedoucí na trhu i částečně proto, že naše kamery podporuje tým, který je oddaný úspěchu projektu jejich zavádění, stejně jako Vy. Také jsme vytvořili ceny a programy tak, aby pomáhaly Vaší službě maximálně využít rozpočtu i v dlouhodobém horizontu. Vrcholem toho je, že náš tým inženýrů bude i nadále připravovat nové inovace jako např. AXON SIGNAL, který automaticky aktivuje Vaše kamery, když zapnete výstražnou policejní rampu, nebo když použijete Vaši inteligentní zbraň. Vaše partnerství je to, co nás pohání.

 

PŘEHLED FUNKCÍ

 
90SEKUNDOVÁ PŘED-PAMĚŤ
MOBILNÍ APLIKACE

Incidenty nezačínají a nekončí dle Vašeho časového rozvrhu. S funkcí před-paměti, která v 90sekundovém cyklu zaznamenává vše před zahájením záznamu, Vám nebude chybět kritický okamžik, pokud kamera nebyla do rozhodné chvíle zapnuta. Zachyťte vývoj celé situace, nejen následnou akci.

Naše kamery přicházejí s mobilní aplikací, která umožňuje streamovat, označovat  (tagovat) a přehrávat videa. Udělejte si pořádek přímo v terénu, aby byla Vaše data snadno k nalezení i později.  

ODOLNÁ KONSTRUKCE
RETINA LOW-LIGHT

Vaše prostředky musíte běžně držet mimo horká či chladná místa. Naše kamery vydrží i extrémní podmínky a nejnáročnější dny, stejně jako Vy.

Nejvíce incidentů se nestává za bílého dne. S naší technologií low-light se kamera automaticky přizpůsobuje změnám v osvětlení. Pracuje podobně jako lidské oko, o nic lepší, ani horší.

JEDNODUŠE DOCK-AND-WALK
KOMPLETNÍ POHLED

Když Vaše směna skončí, naše technologie je ve službě dál a automaticky stahuje digitální důkazy na cloudové úložiště. Nezapomene ani na vybité baterie. Vaše Axon zařízení se v dokovací stanici současně i nabije. Pokud jste připraveni na zítřek, bude rovněž nachystaný i Váš Axon.

Axon Flex 2 nabízí různé úchyty, které poskytují přímý pohled policisty. Axon Body 2 má širokoúhlý objektiv, který zachytí většinu z toho, co vidíte sami. U obou možností uvidíte vše potřebné.
AUTOMATICKÁ AKTIVACE
 

Pomocí naší technologie Axon Signal, dokáže být kamera Axon automaticky aktivována spuštěním výstražné rampy nebo dalších zařízení v automobilu, stejně jako při odjištění TASER distančního elektrického paralyzéru, nebo při vyjmutí zbraně z pouzdra.

 

 

Další informace o možnostech připnutí, kabelech a dalším

 

Logo Delta, Axon & Design logo, Axon, TASER, logo Blesk v Kruhu a 'Protect Life' jsou ochranné známky společnosti Axon Enterprise, Inc., z nichž některé jsou registrované v USA a dalších zemích. Klikněte zde pro seznam ochranných známek společnosti Axon.