OSOBNÍ KAMERY - AXON FLEET 2

Domů - AXON - Osobní kamery - Axon Fleet 2

kAMEROVÝ SISTÉM DO AUTA

NEJMODERNĚJŠÍ KAMEROVÝ SYSTÉM A MNOHO DALŠÍHO

 


 AXON FLEET 2

Nový systém do auta, s přepracovanou přední a zadní kamerou a novými funkcemi, jako aktualizace Over The Air.

Příliš veliké video-komunikační systémy v automobilu byly neohrabané, neúčinné a zcela mimo od ostatních důležitých agenturních vybavení a softwaru. Architektura systému Fleet 2, která je spojená s cloudovým úložištěm, usnadňuje instalaci a odstraňování problémů, takže Vaše vozidlo může zůstat na cestách kam patří a uživatelé mohou zálohovat svoje záběry kdykoli a kdekoli.

 
NOVÉ FUNKCE A VÝHODY
NOVÁ PŘEDNÍ KAMERA

Axon Fleet 2 je vytvořený na základě velké zpětné vazby                  od agentur strážců zákona. Obsahuje přepracované přední a    zadní kamery s novými funkcemi, jako je infračervené světlo a zoom. Nabízí Vám možnosti, které nejsou vždy spojeny se systémy vozidla, jako je jednoduchá tvorba cen či aktualizace OTA, takže se nemusíte starat o manuální práci a integraci s Axon tělovými kamerami a systémem správy důkazů, který Vám ušetří čas.

Nová, nízko profilovaná konstrukce přední kamery a vylepšená montáž maximalizují zorné pole a poskytuje jasné a stabilní video. Jeho digitální zoom umožňuje čtení registračních značek na vzdálenost až 9 metrů.

NOVÁ ZADNÍ KAMERA
BEZDRÁTOVÝ MIKROFON

Zadní kamera systému zahrnuje infračervené osvětlení, které umožňuje větší viditelnost v noci.

Axon Fleet 2 má integrovaný bezdrátový mikrofon, který se může pochlubit dosahem až 305 metrů od vozidla a 12 hodin nepřetržitého hovoru.

MDT APLIKACE AXON VIEW XL
ŠPIČKOVÉ PŘEHRÁVÁNÍ Z VÍCE KAMER

Fleet 2 neobsahuje DVR, což Vám ušetří drahocenný prostor ve Vašem vozidle. Streamujte, označujte a přehrávejte všechna videa  z kamer, zapisujte poznámky a nahrávejte záběry přímo z MDT pomocí aplikace Axon View XL.

Sledujte až čtyři videozáznamy, včetně záběrů pořízených v autě a na těle, od několika uživatelů v terénu prostřednictvím Evidence.com.
KONTINUÁLNÍ UPGRADY
BEZDRÁTOVÉ STAHOVÁNÍ

Získejte nové funkce automaticky díky nepřetržitému upgradu softwaru. A když vyjde nový hardware, obdržíte ho také.

Vzhledem k tomu, že Fleet 2 je připojena ke cloudu, můžete stahovat videa kdekoli pomocí LTE nebo Wi-Fi.
PŘIPOJENO K AXON NETWORK
 

Fleet 2 je kompatibilní se systémem Axon Signal, který hlásí události, když  otevíráte dveře automobilu nebo aktivujete světelnou lištu, takže kamera může tyto události detekovat a začít nahrávat.

 

 

 

Logo Delta, Axon & Design logo, Axon, TASER, logo Blesk v Kruhu a 'Protect Life' jsou ochranné známky společnosti Axon Enterprise, Inc., z nichž některé jsou registrované v USA a dalších zemích. Klikněte zde pro seznam ochranných známek společnosti Axon.