KAMERY

Domů - AXON - Kamery - Axon Air

 

VZNÉST SE DO NEBE

Bezpilotní letadla mohou zlepšit bezpečnost příslušníků, pomoci k rekonstrukci místa činu a poskytnout kritickou taktickou podporu. Společnost Axon spolupracuje s různými nejvýznamnějšími výrobci dronů, s cílem kombinovat špičkový hardware s Axon Network. Bezproblémově stahujte videa z dronu do Axon Evidence, platformy, kterou příslušníci dnes používají.

POKRYTÍ VZDUCHU PRO OCHRANU A BEZPEČNOST

Axon Air je jedinou mobilní aplikací v oboru, která vám umožní pilotovat váš dron.  Živě streamujte své video a nahrávejte důkazy přímo z telefonu nebo tabletu. Rozšíření pokrytí při pátrání a záchraně nebo pronásledování poskytuje vašim příslušníkům v terénu lepší povědomí o situaci, kdy využijete možnosti nočního vidění s infračerveným světlem pro řešení náročných prostředí.

 
Z MRAKŮ NA CLOUD

Axon Air pomáhá eliminovat SD karty, aby přijímal raději efektivnější důkazy. Bezpečně a plynule nahraje záběry z dronu okamžitě je přesune do cloudu z místa na scéně - to vše při zachování exhausivní vazby na řetězec orgánů činných v trestním řízení - z letu do soudní síně.

 
 

klíčové FUNKCe

 
VIDEO Z ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ
 
BEZPROBLÉMOVÁ SPRÁVA DŮKAZŮ

Záběry z dronů byly streamovány do zařízení na scéně bez zpoždění videa a ukládány do operačního střediska mimo scénu.

 

Bezpečně nahrávejte videa z dronů a letové deníky přímo do Axon Evidence, čímž eliminujete potřebu SD karet.

SNADNÁ SPRÁVA
 
FLEXIBILNÍ NASAZENÍ

Sledujte stav zařízení, osvědčení pilota, dodržování předpisů a výcvik.

 

Používá se pro pátrání a záchranu, rekonstrukci nehod a trestných činů, pronásledování a reakce na přírodní katastrofy.

 

 

 

Logo Delta, Axon & Design logo, Axon, TASER, logo Blesk v Kruhu a 'Protect Life' jsou ochranné známky společnosti Axon Enterprise, Inc., z nichž některé jsou registrované v USA a dalších zemích. Klikněte zde pro seznam ochranných známek společnosti Axon.