Mace distanční obranné spreje

Legendární obranné spreje zajišťují bezpečnost již přes 50 let!

Mace Pepper Gun distanční obranný sprej 2.0

Model číslo 80406

Jste právě zde: Domů - Mace - Obranné spreje - Mace Pepper Gun 2.0

 

 

Mace Pepper Gun 2.0 je nejpřesnější dostupný nesmrtící sebeobranný pepřový sprej. Navazuje svým pistolovým vzhledem na klasický Mace Pepper Gun, jen je vyrobený z plastu a ve výrazném barevném provedení - oranžová-černá.

Je ideální pro pohodlnou a přesnou distanční obranu v designu pistole s moderním dávkovacím systémem, který umožňuje cílený a konstantní proud OC pepřového spreje až do vzdálenosti 6 metrů z libovolného úhlu.

Mace Pepper Gun se stroboskopickou LED svítilnou spouští aktivuje duální režim LED osvětlení k dezorientaci útočníka a pomáhá k přesnému zaměření cíle ve tmě. Jakmile aktivujete spoušť, plní LED funkci svítilny. Stisknete-li spoušť podruhé, zapnete tak pulzující blýskavé světlo (stroboskopické světlo).

Mace Pepper Gun s LED stroboskopickým světlem zakoupíte v matné černé. Tento typ spreje se snadno doplňuje vyměnitelnými nádobkami. Balení obsahuje 1ks vodní cvičné náplně, 1ks OC pepřového spreje a baterii pro LED svítilnu.

S vysoce účinou Mace Maximum Strenght Formula se můžete bezpečně bránit v nebezpečné situaci  ... 10% OC pepřovou látkou a neviditelným UV značkovacím barvivem, pomocí kterého mohou policisté identifikovat vašeho útočníka. Jen použít sprej a dostat se z místa pryč!