KAMERY

Domů - AXON - Kamery - Axon Body 3

 

PŘEDSTAVENÍ AXON BODY 3

Axon Body 3 není jen kamera, je to robustní komunikační maják, vpředu a v centru každého hovoru. Díky vylepšenému výkonu při slabém osvětlení, sníženému rozmazání pohybem a připojení LTE, které umožňuje funkce v reálném čase, jako je živý přenos obrazu, umožňuje Body 3 příslušníkům větší podporou v krizové situaci.

RADĚJI SPOLEČNĚ: PLÁN ZABEZPEČENÍ PŘÍSLUŠNÍKA 7+

Udržujte své komunity v bezpečí a ušetřete krizový rozpočet spojením našich produktů a služeb. Officer Safety Plan 7+ (OSP7+, plán zabezpečení příslušníka) poskytuje vaší agentuře zařízení a software příští generace, přináší bezproblémovou integraci, předvídatelnost rozpočtu a automatické aktualizace.

 
JASNĚJŠÍ DŮKAZY BEZ KOMPROMISŮ

Axon Body 3 se rychle přizpůsobuje měnícím se světelným podmínkám bez ztráty jasnosti. Pokročilé audio algoritmy se zaměřují na ty nejdůležitější zvuky pro účely dokazování. Obrazové a zvukové možnosti vedou k lepšímu video důkazu, čistému a jednoduchému.

 
AXON AWARE - TECHNOLOGIE V REÁLNÉM ČASE

Představte si situaci: Samotná policistka na stopě při pronásledování daleko od svého vozu. Rychle míří do neznámého terénu. Pachatel vytáhl zbraň. Žít nebo zemřít. S naší novou technologií Axon Aware je s ní naštěstí na každém kroku personál operačního střediska policejního velitelství. Její kamera již nahrává, takže může živě přenášet obraz na operační středisko, kde se zobrazuje i přesná poloha na mapě a tak může operační důstojník odeslat posily na přesné místo. Je to nová měnící se platforma, do které je možné v průběhu času přidávat nové funkce.

 
JEDNODUCHÁ A EFEKTIVNÍ OBSLUHA

Vraťte čas zpátky jednodušší obsluhou zařízení a správou programů. Funkce, které šetří čas, jako je rychlé nabíjení a stahování se zlepší, když se vaše kamera stane osobním asistentem opatřeným umělou inteligencí, integrovanou v Axon Records.

 

klíčové FUNKCe

 
ČISTÉ SNÍMKOVÁNÍ
 
ZVUK Z MULTI-MIKROFONŮ

Snížené rozmazání pohybu během záznamu znamená jasnější důkaz během přehrávání s téměř fotografickou úrovní detailů.

 

Čtyři mikrofony spolupracují na zachycení čistého zvuku s algoritmy optimalizovanými pro situace strážců zákona.

UPOZORNĚNÍ, ŽIVÉ MAPY A STREAMOVÁNÍ
 
NEPRŮSTŘELNÁ BEZPEČNOST

Pomocí Axon Aware mohou oprávnění pracovníci dostávat upozornění, například když je použita zbraň, plus zobrazení umístění příslušníka při nahrávání a aktivaci živých přenosů z Axon Evidence.

 

Šifrování disku, podepsané příkazy, bezpečné bootování, vylepšená autentičnost videa a ověření integrity jsou jen některá z vylepšení zabezpečení Body 3.

BEZDRÁTOVÁ AKTIVACE
 
FUNKČNÍ DESIGN S NOVÝM LCD

Axon Body 3 je kompatibilní s naší bezdrátovou aktivační technologií Axon Signal, takže se příslušníci mohou soustředit na zákrok a ne na stisknutí tlačítka záznamu.

  Kamera vydrží náročné podmínky i s novým LCD, který poskytuje důležité informace intuitivními ikonami, aniž by se uživatelé museli rozptylovat.
 

SPECIFIKACe

Video rozlišení   1080P / 720H / 720L / 480
IP klasifikace   IP67
Video formát   MPEG4
US Military Standard   MIL-STD-810G
Výdrž baterie   14 hodin
Test pádu   1,8 m
Úložiště   64 GB
Provozní teplota   -20°C až +50°C
Paměť předzáznamu   Konfigurovatelná až 120 sek.
Šifrování dat
  AES-XTS 128-bit
   
 
KAMERA AXON BODY 3 BUDE DOSTUPNÁ PRO EU VE 2. POLOVINĚ ROKU 2020
 

 

 

Logo Delta, Axon & Design logo, Axon, TASER, logo Blesk v Kruhu a 'Protect Life' jsou ochranné známky společnosti Axon Enterprise, Inc., z nichž některé jsou registrované v USA a dalších zemích. Klikněte zde pro seznam ochranných známek společnosti Axon.