ASP Příslušenství

ASP. . . kdy si nemůžete dovolit méně.

Domů - ASP - Teleskopické obušky - Příslušenství

příslušenství

vždy připraven

Taktické příslušenství je kompatibilní s více než třemi miliony ASP obušky, které slouží po celém světě. Jedná se o jedinečné doplňky, které naplňují specifické potřeby. Každý z nich je navržen, testován a vyroben tak, aby byl nedílnou součástí celého systému ASP.
 
Koncovky pro zlepšení úchopu nebo rázové síly. Přídavná svítilna. Nástroj pro dosažení vstupu. Insignie ke zlepšenému rozlišování. Každé příslušenství obušků ASP je vyrobeno s řemeslnou zručností starých časů a věnuje pozornost detailům, jako je to i u Vašeho teleskopického obušku.

 

KONCOVKY

Koncovky ke zlepšení úchopu
 
Koncovky jsou navrženy ke zlepšení úchopu. Koncovky jsou k dispozici v provedení černé a Electroless.

 

               
                                                 
ELECTROLESS | 52915   ČERNÁ | 52916   CAP T | 52919
Pro sérii F obušků   Pro sérii F obušků   Pro sérii T obušků
         

 

Pákové koncovky
 
Tato konstrukce bezpečně drží obušek v policistově ruce, což zlepšuje nejen úchop, ale i ovládání. Ještě důležitější je, že tato jedinečná koncovka přenáší střed otáčení obušku na malýček, což zvyšuje jak rychlost špičky k cíli, tak potenciál úderu. S nainstalovanou pákovou koncovkou má F16 účinek úderu F21. Obušek F21 udeří silně jako F26.

 

                   
     
ELECTROLESS | 52920   ČERNÁ | 52921
     

 

Koncovky s logem
 
K dispozici je 66 standardních značek států a státních úřadů USA. Zakázkovou matricí je možné vyrazit odznaky pro jednotlivé agentury a týmy. Vlastní loga jsou k dispozici s objednávkou pro 25 koncovek s logem v provedení z alpaky nebo s barevnou výplní. Pro zdůraznění taktického obušku může být koncovka doplněna o zlatý proužek.

 

                   
     
STANDARDNÍ | 54101   S PROUŽKEM | 52101
     

 

Koncovka se závěsnou šňůrkou
 
Koncovka se závěsnou šňůrkou byla navržena pro jízdní oddíly. Kryt z nerezové oceli je vybaven oddělovacím poutkem a nastavitelným kuličkovým kloubem.

 

 

ROZBÍJEČE

 

 

Tyto nástavce jsou konstruovány pro instalaci mezi koncovku a rukojeť obušku Friction Loc. Proto je rozbíječ vždy k dispozici a po ruce.

 
   
Rozbíječ pro koncovku
 
Odstraněním krytky nástavce se objeví tři keramické BreakAway hroty v opracovaném hliníkovém pouzdře. Při použití rozbíječe narazí alespoň jeden hrot do tvrzeného skla okna automobilu, aniž by musel policista řešit úhel úderu. Tím je možné postavit se hrozbě čelem, uchopit obušek za špičku a snadno rozbít okno vozidla. Vstup je rychlý a takticky slyšitelný.

 
Rozbíječ pro špičku
 
Špička BreakAway poskytuje bezpečný způsob, jak mít nástroj pro vstup do vozidel snadno po ruce. Drobný design nahrazuje standardní špičku obušku. Odstraněním krytky hrotu se odkryje velký keramický hrot, který může rozbít boční okno nebo vyrazit vstupní otvor v čelním skle.
   
   
   

 

TAKTICKÉ ZRCÁTKO

 
Snadno nositelné v kapse a rychle připojitelné k obušku ASP. Taktická zrcátka jsou ideální pro hledání drog a pro prohlídky interiérů. Zrcátko dovolí policistovi vidět kolem rohů bez ukázání se cíli. Navíc je ideálním prostředkem pro prohlížení oblastí bez rizika ohrožení zranění schovanými jehlami. Taktické zrcátko je dostupné samostatně nebo s pouzdrem.

 

NEXUS KLIPY

 
   
NEXUS T CAP
52932
Klipy Nexus Subcap a Nexus T Cap poskytují bezpečné, jednoduché nošení všech obušků ASP na klipu. Konstrukce je kompaktní a snadno instalovatelná. Obušky jsou pohodlně nošeny a rychle po ruce. 
   
NEXUS SUBCAP
52931
Klip Nexus Subcap umožňuje další montáže na obušku ASP.
   
   

 

SVÍTILNY

 
   
Svítilnu Tactical USB lze jednoduše připojit k libovolné řadě obušků ASP řady F nebo T. Každá svítilna vytváří 95 lumenů oslnivého bílého světla. Svítilna má vlastní lithium-iontovou nabíjecí článkovou baterií, kterou lze pomocí mikro USB nabít. Jejich TIR čočka je kompaktní a opticky přesná. Přerušovaný nebo konstantní spínač je jistý a bezpečný. Svítilny jsou odolné, jasné a vždy po ruce.

 

 
TACTICAL USB
35636
Svítilna Tactical USB je navržena pro použití s obušky ASP Friction Loc. Je kompaktní, robustní a jasně svítivá. Svítilny jsou přesné obráběné z vysoce pevného leteckého hliníku, eloxované s vlastní saténovou černou povrchovou úpravou typu III. Tato svítilna se snadno nabíjí pomocí dodávaného USB kabelu pomocí počítače. Ke svítilně lze připojit jakoukoliv moderní nabíječku mobilního telefonu. Od firmy ASP jsou k dispozici pomocné nabíječky do vozidla nebo z elektrické sítě.
   
TACTICAL T USB
35637
Svítilna Tactical T USB je navržena pro použití s obušky ASP Talon. Je kompaktní, robustní a jasně svítivá. Svítilny jsou přesné obráběné z vysoce pevného leteckého hliníku, eloxované s vlastní saténovou černou povrchovou úpravou typu III. Tato svítilna se snadno nabíjí pomocí dodávaného USB kabelu pomocí počítače. Ke svítilně lze připojit jakoukoliv moderní nabíječku mobilního telefonu. Od firmy ASP jsou k dispozici pomocné nabíječky do vozidla nebo z elektrické sítě.
   
FUSION T
35638 

Svítilna Fusion T a klip Nexus jsou navrženy pro spojení s teleskopickým obuškem ASP (F16 nebo T40). Svítilna je kompaktní, robustní a jasně svítivá. Svítilny jsou přesné obráběné z vysoce pevného leteckého hliníku, eloxované s vlastní saténovou černou povrchovou úpravou typu III. Multifunkční konstrukce poskytuje zdokonalené ovládání a vylepšené vlastnosti pro manipulaci. Tato svítilna se snadno nabíjí pomocí dodávaného USB kabelu pomocí počítače. Ke svítilně lze připojit jakoukoliv moderní nabíječku mobilního telefonu. Od firmy ASP jsou k dispozici pomocné nabíječky do vozidla nebo z elektrické sítě.