ASP Friction Loc

ASP. . . kdy si nemůžete dovolit méně.

Domů - ASP - Teleskopické obušky - Friction Loc

friction loc

Obušek ASP Friction Loc je nejtaktičtější sofistikovaná výzbroj, která je strážcům zákona momentálně dostupná. Friction Loc byl testován nejelitnějšími federálními týmy USA a při tom se ukázal jako "prakticky nezničitelný." Tento obušek je první volbou většiny takticky vyspělých útvarů bezpečnostních sborů na světě. Společnost ASP je velice potěšena Vám nabídnout obušky Friction Loc s výběrem ze tří typů rukojetí a v provedení Airweight, Black Chrome, Chrome a Electroless.
 

 

AIRWEIGHT BLACK CHROME CHROME ELEKTROLESS
 

Přednosti obušků Airweights
 
Při hmotnosti přibližně o 45% nižší než u srovnatelných ocelových obušků, ztrácí ASP v provedení Airweight pouze 2% z působivého potenciálu jeho těžšího protějšku. Hliníkové trubky 7075 jsou pro obušky vyrobeny na zakázku podle specifikací ASP. Jedná se o stejnou slitinu, která se používá u útočné pušky M16. Je extrémně silná. Úderová plocha je z ocelových trubek 4140. Navíc, obušky ASP Airweights jsou výrazně lehčí a při tom se pohybují rychleji než ocelové obušky. Umožňují rychlejší "propojení" mezi údery.

 

Na ulici nebudou tolerováni žádní druzí z nejlepších. To je důvod, proč právě ty nejuznávanější a takticky nejvyspělejší bezpečnostní sbory věří v bezpečí svých příslušníků, vybavených obušky ASP Friction Loc. Jedná se o donucovací prostředek nekompromisní kvality od firmy s dlouholetou tradicí ve službách vládních agentur. I v těch nejtěžších taktických podmínkách jsou obušky Friction Loc snadno nositelné a vždy po ruce. Jeho výhody jsou ve zničující účinnosti. ASP. . . kdy si nemůžete dovolit méně.
 
ASP Friction Loc obušky mají neuvěřitelný efekt psychologického zastrašování a bezkonkurenční potenciál ovládání. Exkluzívní materiály, výjimečné zpracování a bezchybně funkční technologie ASP Friction Loc ji odlišují od všech ostatních v kvalitě, trvanlivosti a výkonu. V každém detailu jsou to nejlépe vyrobené úderové zbraně.

 

DÉLKY 16, 21 A 26 PALCŮ

(40,6 cm / 53,3 cm / 66 cm) 
 

 

RUKOJETI

 
Foam
DuraTec
Wavemaster